site loader
site loader

Par KidsOn bērnu mūzikas straumēšanas platformu

KidsOn zīmols – pirmais nacionālais, digitālās bērnu mūzikas straumēšanas serviss ģimenēm. Dibināts Latvijā 2023.gadā.

KidsOn.lv – pirmā digitālā bērnu mūzikas straumēšanas platforma ģimenēm.

Bērnu mūzikas straumēšanas platformas mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu un sabalansētu mūzikas saturu bērniem. Šī platforma var būt gan izklaides veids, gan izglītības instruments, kas palīdzētu bērniem attīstīt klausīšanās prasmes un mūzikas izpratni.

Mūzikas straumēšanas platformas misija ir dot iespēju vecākiem atklāt un baudīt dažādu žanru bērnu mūziku, kas ir piemērota viņu vecumam un attīstības līmenim. Tas var ietvert gan klasisko mūziku, gan populāro mūziku.

Mūsu vīzija ir radīt globālu kopienu ģimenēm ar bērniem, kas būtu apvienota ar mūzikas izpratni un baudīšanu. Tāpat kā pieaugušo mūzikas straumēšanas platformas, bērnu mūzikas straumēšanas platforma varētu būt atvērta jauniem māksliniekiem un radīt jaunu mūzikas talantu paaudzi.

Lai sasniegtu šos mērķus, bērnu mūzikas straumēšanas platforma piedāvās dažādus resursus un saturu, piemēram, mūzikas spēles, mūzikas stundas, mūzikas pavadījumi un dziesmu teksti. Platforma piedāvā iespēju vecākiem un audzinātājiem kontrolēt saturu, kas pieejams bērniem, lai nodrošinātu, ka tas ir piemērots viņu vecumam un kultūras vērtībām.

Nacionāli patriotiskai mūzika var radīt iespēju bērniem iepazīties ar savas tautas mūziku, tradīcijām un attīstīt sajūtu par savu valsti un kultūru. Šāda platforma var piedāvāt bērniem iespēju klausīties un straumēt tautasdziesmas, folkloras dziesmas, kā arī mūziku, kas veidota speciāli valsts svētkiem un svinībām.

Ir nepieciešams popularizēt un saglabāt kultūras mantojumu, kas saistīts ar valsts vēsturi, tradīcijām un identitāti, palīdzētu bērniem saprast, kas ir valsts simboli un kā tie saistās ar mūziku.Šādi, mēs spēsim radīt jaunu paaudzi, kas ir lepna par savu valsti, tās kultūru un mūziku. Platforma var piedāvāt iespēju jauniem māksliniekiem un komponistiem izpausties un radīt jaunu mūzikas mantojumu, kas ir saistīts ar valsts kultūru un identitāti.

Platforma sadarbojas ar mūzikas skolām un pedagogiem, lai piedāvātu mūzikas izglītības materiālus.

Mūziķiem ir daudz ieguvumu, izvietojot savus skaņdarbus Bērnu mūzikas straumēšanas platformā. Izvietojot savus skaņdarbus KidsOn.lv platformā, mūziķi var sasniegt lielāku auditoriju, kas ir vērsta uz bērniem un ģimenēm. Tas nozīmē, ka mūziķi varētu piesaistīt jaunus klausītājus un popularizēt savu mūziku plašākai publikai.